تاریخ امروز : 18 تیر 1399 | صفحه اصلی |                 


پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر سال 1398
     تاریخ انتشار:  1398/11/13   |    زمان انتشار:  07:59:24    |     اخبار


فرا رسیدن ایام الله مبارک دهه فجر بر همه مردم شریف ایران مبارک باد. همانا که این ایام فرخنده یادآور خاطرات لاله های سرخی است که با جانفشانی و از خود گذشتگی و نثار خون خود ، درخت اسلام را آبیاری نموده و عزت و آزادگی و سربلندی را برای ما به ارمغان آوردند. دهه فجر عصاره آرمان های یک ملت است که تحت رهبری و ولایت رهبر فرزانه خود حضرت امام خمینی(ره) بر طاغوت و طاغوتیان تاختند و با تقدیم جان و مال خود با ظلم و بی عدالتی به مبارزه برخاستند              
  1398111308064802.jpg   1398111308064801.jpg

فرا رسیدن ایام الله مبارک دهه فجر بر همه مردم شریف ایران مبارک باد. همانا که این ایام فرخنده یادآور خاطرات لاله های سرخی است که با جانفشانی و از خود گذشتگی و نثار خون خود ، درخت اسلام را آبیاری نموده و عزت و آزادگی و سربلندی را برای ما به ارمغان آوردند.

 

 دهه فجر عصاره آرمان های یک ملت است که تحت رهبری و ولایت رهبر فرزانه خود حضرت امام خمینی(ره) بر طاغوت و طاغوتیان تاختند و با تقدیم جان و مال خود با ظلم و بی عدالتی به مبارزه برخاستند.

 

اینجانب ضمن درود بر روح پرفتوح امام راحل (ره) و روان پاک و مقدس شهدای انقلاب اسلامی و با آرزوی طول عمر با برکت برای مقام معظم رهبری و توفیق روز افزون دولت تدبیر و امید و کلیه خدمت گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند سال 57 و آغاز چهل و یکمین  طلیعه بهار آزادی و ایام الله دهه مبارک فجر را به مردم شهید پرور استان کرمانشاه و خانواده بزرگ صنعت آب و فاضلاب کشور به ویژه همکاران محترم و سخت کوش این شرکت و روستاییان غیور و پر تلاش تبریک و تهنیت عرض نموده و شکوفایی و سربلندی بیش از پیش ایران عزیز را با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) از خداوند سبحان مسئلت دارم.