تاریخ امروز : 27 دی 1398 | صفحه اصلی |                 


طرح آبرسانی به ۵۵ روستای استان کرمانشاه با حضور دکتر لاریجانی و وزیر نیرو افتتاح شد
     تاریخ انتشار:  1398/09/20   |    زمان انتشار:  11:04:15    |     اخبار


به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار استان کرمانشاه ، طرح آبرسانی به ۵۵ روستای استان کرمانشاه با حضور دکتر لاریجانی و دکتر اردکانیان وزیر نیرو افتتاح شد این طرح ها در مراسمی در مسجد روستای «قمشه سید یعقوب » از توابع بخش ماهیدشت شهرستان کرمانشاه افتتاح و به بهره برداری رسید.              
  1398092411131402.jpg   1398092411131401.jpg

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار استان کرمانشاه ، طرح آبرسانی به ۵۵ روستای استان کرمانشاه با حضور دکتر لاریجانی و دکتر اردکانیان وزیر نیرو افتتاح شد
این طرح ها در مراسمی در مسجد روستای «قمشه سید یعقوب » از توابع بخش ماهیدشت شهرستان کرمانشاه افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

در این مراسم اردکانیان وزیر نیرو و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه در این مراسم گفت: با بهره برداری از این طرح، ۱۲ هزار نفر از جمعیت روستایی استان کرمانشاه از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند.

 

شوهانی مدیر عامل شرکت  افزود: در جریان سفر وزیر نیرو به استان کرمانشاه پروژه آبرسانی به ۵۵ روستا در سطح استان با اعتباری بالغ بر ۱۳۱ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری می رسد که این پروژه بالغ بر ۳ هزار و ۳۰۰ خانوار روستایی با جمعیتی بیش از ۱۱ هزار و ۷۰۵ نفر را از آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند خواهد ساخت.