تاریخ امروز : 28 بهمن 1398 | صفحه اصلی |                 


تهیه و خرید سامانه سنجش لحظه ای برای تاسیسات آبرسانی روستایی استان کرمانشاه
     تاریخ انتشار:  1398/07/03   |    زمان انتشار:  09:05:04    |     اخبار


مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه از نصب 8 دستگاه سامانه سنجش لحظه ای در سطح استان برای سنجش و اندازگیری میزان کلر باقیمانده برای تاسیسات آبرسانی روستایی خبر داد.              
  100102.jpg   10051.JPG

به گزارش روابط عمومی  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه ، مدیر عامل شرکت از تهیه و خرید سامانه سنجش لحظه ای برای تاسیسات آبرسانی روستایی خبر داد .

 

مهندس شوهانی در این راستا افزود فناوری های خودکار و آنلاین نظارتی رویکرد جدیدی است که در نظارت کیفیت آب امروزه در بسیاری از نقاط دنیا به عنوان قانون و الزامات کنترل کیفیت محیط زیست و آب استفاده می شود.  که پایش کیفیت آب به یک ابزار مدیریتی پیشرفته در مدیریت سیستم ها در شبکه آبرسانی تبدیل شده است.از جمله مزیت های به کارگیری سیستم های پایش آنلاین آب سرعت دریافت اطلاعات بالا، به روز بودن اطلاعات (پایش لحظه ای)، هزينه عملياتی و راهبری بسيار پايين، از بین رفتن خطاهای انسانی ناشی از ، کنترل از راه دور مراحل و فرايندها، انتقال اطلاعات و کاهش هزينه نيروی انسانی می باشد. اين امر نقش بسزايی در کنترل مستمرکلرزنی خواهد داشت .

 

 

 

شوهانی در ادامه افزود  در همین راستا این شرکت در سال 97 اقدام به نصب 8 دستگاه سامانه سنجش لحظه ای در سطح استان  برای سنجش و اندازگیری میزان کلر باقیمانده و کدورت نمود . که این تعداد دستکاه 140 روستا را پوشش میدهد  و در حال حاضر نیز در مداد بهره برداری می باشد.

 

 

 

.