تاریخ امروز : 28 بهمن 1398 | صفحه اصلی |                 


تبریک مدیر عامل شرکت آبفار استان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند سال 1398
     تاریخ انتشار:  1398/06/03   |    زمان انتشار:  09:40:40    |     اخبار


مهندس شوهانی مدیر عامل شرکت آبفار استان کرمانشاه در پیامی هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.              
  CEO.JPG   10038.JPG

به گزارش روابط عمومی وآموزش همگانی شرکت آب وفاضلاب روستایی استان کرمانشاه،  مهندس شوهانی مدیر عامل شرکت آبفار استان کرمانشاه در پیامی هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت. در این پیام آمده است :

 

   "تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ چیز را نمی دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است. هفته اول شهریورماه هر سال نیز، یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ رجایی و باهنر است  که به نام هفته دولت نامگذاری شده است. این روز را را به همه دولت مردان خدوم و مجموعه اداری و اجرائی کشور تبریک می گویم.

 

 

 

شوهانی در ادمه بیان داشت  : هفته دولت فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر افق های تازه ای از پیشرفت و توسعه را طراحی و حماسه اقتصادی را به منصه ظهور رسانده و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف فراهم آورند.

 

اینجانب ضمن تبريك هفته دولت ، فرصت را غنیمت شمرده روز چهارم شهریور ماه که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز به نام روز کارمند نام گذاری شده را به تمامی کارکنان پرتلاش در تمامی عرصه های مختلف اداری و اجرایی این شرکت تبریک عرض نموده و از زحمات صادقانه آنها تشکر و قدر دانی می نمایم و اميدوارم با كمك و همكاري همه كاركنان در بهبود كيفيت كليه فعاليتها و جلب رضاي باري‌تعالي و مردم عزیز موفق‌تر از گذشته حركت نمائيم.