تاریخ امروز : 13 فروردین 1399 | صفحه اصلی |                 


نشست هم اندیشی نماینده مردم شهرستان سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی با مدیر عامل شرکت
     تاریخ انتشار:  1398/05/26   |    زمان انتشار:  08:46:17    |     اخبار


حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا نماينده مردم شهرستان سنقرو کلیایی در مجلس شوراي اسلامي با مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه در خصوص بررسی مشکلات تاسیسات آبرسانی و اجرای پروژه های جدید آبرسانی روستاهای شهرستان سنقر دیدار کرد.              
  10035.JPG   10034.JPG

به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه، در اين ديدار حجت الاسلام والمسلمین حسینی کیا ضمن تقدیر و تشکر از مديرعامل شركت آبفار استان ابراز اميدواري كرد كه با تعامل سازنده مديران و نمايندگان مجلس مسير توسعه استان تسريع گردد.

 

نماینده مردم شهرستان سنقر تصریح کرد: طی دو سال اخیر با توجه به مدیریت درست و بهینه و هم افزایی که در آبفار روستایی استان انجام شده امیدواریم این شرکت روند رو به رشد خود را طی کند.

 

در ادامه اين ديدار مهندس شوهانی با تشريح عملكرد شركت آبفار بیان داشت پروژه های آبرسانی متعددی در قالب مجتمع ها و تک روستایی  با اعتباری بالغ بر 81 میلیارد ریال در سطح شهرستان سنقر در احال اجرا  است که با بهره برداری از آنها تعدا زیادی از روستاهای شهرستان تا پایان سال 98 از نعمت آب سالم بهره مند خواهند شد.